• Kategorie
  • FIBARO Zestaw do Sterowania Inteligentnym Ogrzewaniem

Symbol: FibaroOgrzew10

FIBARO Zestaw Sterowania Temperaturą to prosty sposób, aby poznać zalety automatyki domowej firmy FIBARO. Opracowany przez XDom zestaw startowy składa się z centralki inteligentnego domu home center 2 oraz z nowoczesnych termostatów współpracujących z zewnętrznymi czujnikami temperatury. Zestaw ten otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości sterowania temperaturą w twoim domu. Instalacja jest prosta i szybka, nie wymaga żadnych remontów ani zmian w strukturze już istniejącej instalacji. Zestaw zawiera: 1x Centralkę sterującą Home Center 2 (FGHC2) 1x Pilot inteligentnego domu Fibaro keyfob (FGKF-601) 2x Czujnik otwarcia drzwi i okna (FGDW-002) 4x Termostat Grzejnikowy Fibaro (FGT 001) Instrukcja instalacji i obsługi Gwarancja, rachunek lub faktura VAT.

4199.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier 0
Poczta Polska 0
Dostępność Mało
Waga 2.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 789018013

Zostaw telefon

FIBARO Zestaw Sterowania Temperaturą to prosty sposób, aby poznać zalety automatyki domowej firmy FIBARO. Opracowany przez XDom zestaw startowy składa się z centralki inteligentnego domu home center 2. Zestaw ten otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości sterowania temperaturą w twoim domu. Instalacja jest prosta i szybka, nie wymaga żadnych remontów ani zmian w strukturze już istniejącej instalacji. Wszystkie urządzenia działają za pośrednictwem niezawodnego protokołu z-wave. Urządzenia są gotowe do użycia już w kilka minut.


OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I PIENIĘDZY Zaawansowane algorytmy zastosowane w głowicach termostatycznych FIBARO  i harmonogramy ich pracy pozwolą Ci osiągnąć realne oszczędności ciepła.  Zaufaj nowym technologiom i zadbaj o środowisko oraz domowy budżet. Redukcja kosztów nawet o 42%. Na podstawie badań wykonany przez Fibar Group SA.

image

System INTELIGENTNEGO DOMU pozwoli Ci zaoszczędzić czas i podnieść komfort życia. Proponowany przez nas zestaw sterowania ogrzewaniem dodatkowo pozwoli zaoszczędzić pieniądze na ogrzewaniu.

Zestaw zawiera:

  • 1x Centralkę sterującą Home Center 2 (FGHC2)
  • 1x Pilot inteligentnego domu Fibaro keyfob (FGKF-601)
  • 2x Czujnik otwarcia drzwi i okna (FGDW-002)
  • 4x Termostat Grzejnikowy Fibaro (FGT 001)
  • Instrukcja instalacji i obsługi
  • Gwarancja, rachunek lub faktura VAT.

Centralka Home Center 2

Centralka Home Center 2 umożliwia zarządzanie urządzeniami Systemu FIBARO oraz innymi certyfikowanymi produktami Z-Wave. Jej wszystkie funkcjonalności są dostępne z poziomu przeglądarki internetowej lub aplikacji na urządzenia mobilne. Home Center 2 posiada preinstalowana bibliotekę pluginów dla urządzeń multimedialnych i smart tv, kamer, systemów alarmowych i kontroli oraz termostatów. Prosty kreator wizualny umożliwia szybkie budowanie tzw. scen, z kolei zaawansowani użytkownicy mogą korzystać z języka programowania LUA. Oprogramowanie FIBARO zapewnia prywatność i gwarantuje ciągłość działania, nawet w przypadku braku połączenia w z Internetem.

Pilot Inteligentnego Domu Fibaro Keyfob

FIBARO KeyFob to kompatybilny ze standardem Z-Wave Plus, zasilany bateryjnie, kompaktowy pilot zdalnego sterowania. Sześć przycisków pozwala na kontrolę innych urządzeń poprzez sieć Z-Wave oraz uruchamianie scen utworzonych w Systemie FIBARO. Skonfiguruj akcje dla jednego, dwóch, trzech kliknięć i przytrzymania przycisku według Twoich upodobań. Wbudowany system blokady zapewni, że nikt niepowołany nie przejmie kontroli nad Twoim domem.

Czujnik Otwarcia Okna Drzwi

Czy zdarza Ci się zapomnieć wyłączyć ogrzewanie podczas wietrzenia mieszkania chociażby zimą? FIBARO Door Window Sensor zintegrowany z termostatem zrobi to za Ciebie! Ogrzewanie będzie automatycznie włączone ponownie po zamknięciu okna. Nie musisz martwić się o rachunki za energię elektryczną i zbędną stratę energii. Co więcej, dbasz o środowisko.

Montując moduł Door/Window Sensor na drzwiach wejściowych, otrzymasz funkcję automatycznego zapalenia światłapo otwarciu drzwi. Dodatkowo można go wykorzystać jako czujnik alarmowy nieautoryzowanego wtargnięcia. A to tylko niektóre możliwości modułu Door/Window Sensor.

 

Fibaro Głowica Termostatu

FIBARO Thermostatic Head to inteligentna głowica termostatyczna, która kontroluje temperaturę w pomieszczeniu, wykorzystując wbudowany lub zewnętrzny czujnik i automatycznie regulując poziom ciepła, adekwatnie do indywidualnych preferencji użytkownika. Urzadzenie moze byc montowane bez uzycia narzedzi na trzech typach zaworów. Intuicyjna obsługa harmonogramów ogrzewania przez aplikacje pozwala na łatwe i wymierne oszczednosci w Twoim domu.

 PERFEKCJA W KAŻDYM DETALU Najbardziej zaawansowane technologie i perfekcyjne wykonanie tworzą unikalną całość,  która odmieni Twój dom. Zarządzanie temper