• Dostawy i Płatności

INFORMACJE O DOSTAWIE
 I FORMIE PŁATNOŚCI
 

Znajdziesz tutaj podstawowe informacje o zasadach dostawy i płatnści obowiązujące w sklepie XDom.eu

Możliwe są trzy następujące formy płatności.

• Do kwoty 1100 zł brutto możliwa jest płatność przy odbiorze (za pobraniem). Przy tej formie płacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki. Wybierz tę opcję, jeśli zależy Ci na jak najszybszej realizacji zamówienia - nie wymaga ona dodatkowego czasu na potwierdzenie statusu płatności, tak jak w przypadku przelewu.

• Przelew na konto (przedpłata).  forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego. Po złożeniu zamówienia, nasz Klient otrzymuje (wraz z zamówieniem) drogą poczty elektronicznej numer naszego rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę za zamówione towary. Z chwilą zaksięgowania wpłaty, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

• Płatność kartą lub szybkim przelewem internetowym w jednym z wybranych banków. Zamówienie zostanie skompletowane i wysłane po zaksięgowaniu wpłaty. Zazwyczaj trwa to 2-3 godziny. Link do płatności znajdziesz w ostatnim kroku zamówienia oraz  w mailu potwierdzającym zakup. W tym przypadku realizacja płatności realizowana jest poprzez system platności internetowych Przelewy24.

Informacje niezbędne do wykonania przelewu bankowego.

 

Rachunek bankowy PKO BP:

10 1020 5242 0000 2902 0477 9809
(konto znajduje się na białej liście)


Marek Maślanka
XDom Inteligentne Domy
Wielka 24 m 18
53-341 Wrocław
Polska

Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu), z chwilą realizacji płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji. Czas dostawy zależy od firmy kurierskiej, gabarytów i wagi paczki. W trakcie dokonywania zakupów każdy klient może wybrać dogodną dla niego formę dostawy.

Możliwe formy dostawy.

• Przesyłka Kurierska (UPS, TNT, DHL, Kex. FedEx, Kurier 48, DPD )
• Paczkomat InPost
• Odbiór Osobisty. W przypadku niektórych zamówień jesteśmy w stanie dostarczyć towar bezpośrednio do klienta (Obszar Wrocławia i Świdnicy).

Sklep XDOM nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską lub pocztę. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy wiadomość e-mail, w której podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Prezentowane powyżej formy transportu są realizowane jedynie na terenie Polski, a ich dostępność jest uzależniona od wybranego asortymentu, jego gabarytów oraz adresu dostawy. Przesyłki realizowane są za pośrednictwem popularnych firm kurierskich, Poczty, a także paczkomatów.

Forma przesyłki wybierana jest przez kupującego jako jeden z kroków w etapie zamówienia.