Informacje o Firmie

XDom Inteligentne Domy
INFORMACJE O FIRMIE
 
XDom Inteligentne Domy Informacja

Jesteśmy firmą z dużym potencjałem, dla której najważniejsza jest satysfakcja klienta. Zajmujemy się głównie projektowaniem, wykonaniem oraz uruchamianiem systemów inteligentnego budynku. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny gwarantując najwyższą jakość usługi. Nasze instalacje dają możliwość kontroli temperatury, oświetlenia oraz innych urządzeń. Możemy wykonać dla Ciebie każdy projekt, już teraz inteligentny dom jest w Twoim zasięgu. Zapoznaj się z naszą ofertą. Jeżeli masz pytania zadzwoń.

Profil działalności firmy.

Głównym profilem działalności naszej firmy jest automatyka domowa. Prowadzimy sprzedaż internetową systemów i elementów przeznaczonych dla inteligentnych domów, takich jak: systemy automatyki domowej, automatyki bram i rolet, systemy oświetlenia, klimatyzacji i wiele innych. Zajmujemy się również wdrożeniem oraz wykonaniem :

•Systemów zarządzania budynkami.
•Systemów automatyki inteligentnych domów (smart dom).
•Systemów alarmowe i systemy bezpieczeństwa.
•Systemów monitoringu , instalacje CCTV.
•Automatyki bram skrzydłowych oraz przesuwnych, garażowych.
•Systemów klimatyzacji domów.
•Systemów Audio Video, TV Sat, systemów kin domowych, multiroom.

Nasza współpraca z czołowymi producentami, pozwala nam zaoferować fachowe doradztwo i kompleksową realizację systemów.

XDom Najwyższa jakość usług.
Stawiamy duży nacisk na wysoką jakość usług. Oferujemy naszym klientom pomoc oraz bezpłatny serwis po montażu systemów. Naszym klientom proponujemy możliwie najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Nasze instalacje nie wymagają kucia ścian. Oznacza to, że systemy mogą być instalowane już w domach w, których przeprowadzono prace wykończeniowe. Instalacje naszych systemów przeprowadzamy z pełną dbałością o jakość wykonania. Zapoznaj się z naszą ofertą. Jeżeli masz pytania zadzwoń. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.xdom.com.pl