• Zestaw Somfy 1870508 do sterowania ogrzewaniem sześć termostatów

Symbol: 1811478_1870508 - 6szt

Zestaw do sterowania ogrzewaniem io Somfy inteligentna glowica 1870508 nowa Tahoma 1811478

Zamów przez telefon.
0
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu ZAMÓW TELEFONICZNIE
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier DPD 19.95
Kurier InPost 19.95
Paczkomaty InPost (Płacę przy odbiorze) 34.95
Kurier DPD (Płacę przy odbiorze) 34.95
Kurier DPD Punkt Pickup 34.95
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

Zestaw do sterowania ogrzewaniem io Somfy inteligentna glowica 1870508 nowa Tahoma 1811478

Nowoczesne rozwiązanie przeznaczone do sterowania ogrzewaniem w domu. Dostosuj ogrzewanie do swojego trybu życia. Inteligentna głowica Somfy 1870508 oraz centralka inteligentnego domu Tahoma umożliwią sterowanie temperaturą w Twoim domu.

image

Zestaw Sterowania Temperaturą to bardzo prosty sposób, aby poznać zalety nowoczesnych rozwiązań automatyki domowej firmy Somfy. Zestaw startowy składa się z sześciu termostatów przeznaczonych do grzejników, które sterowane są centralką inteligentnego domu TaHoma. Zestaw ten otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości sterowania temperaturą w twoim domu. Instalacja jest prosta i szybka, nie wymaga żadnych remontów ani zmian w strukturze już istniejącej instalacji. Wszystkie urządzenia działają za pośrednictwem niezawodnego protokołu io. Urządzenia są gotowe do użycia już w kilka minut. Zestaw ten można powiększyć o dodatkowe termostaty.

System INTELIGENTNEGO DOMU pozwoli Ci zaoszczędzić czas i podnieść komfort życia. Proponowany przez nas zestaw sterowania ogrzewaniem dodatkowo pozwoli zaoszczędzić pieniądze na ogrzewaniu.

TAKI SPOSÓB STEROWANIA TO OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I PIENIĘDZY

Zaawansowane algorytmy zastosowane w głowicach termostatycznych SOMFY pozwolą Ci osiągnąć realne oszczędności ciepła. Zaufaj nowym technologiom i zadbaj o środowisko oraz domowy budżet.


Jeden system steruje wszystkim

Z TaHomą sterujesz urządzeniami w Twoim domu przy pomocy smartfona, tableta lub komputera.Przejrzysta grafika i intuicyjny system sprawiają, iż jest to rozwiązanie dla każdego. Dodatkowa, natychmiastowa informacja zwrotna daje Ci poczucie pewności, że zadania zostały wykonane poprawnie i nie napotkały na żadną przeszkodę. System TaHoma pozwala również na podłączenie systemów alarmowych, kamer, czujników otwarcia okien czy ruchu. Wszystkie te urządzenia mogą być aktywowane manualnie, lub automatycznie. Możemy je dowolnie aktywować wraz z poszczególnymi scenariuszami jak np. „podniesienie wszystkich rolet“, „włączenie oświetlenia“, czy też uzbrojenie alarmu, które skutecznie odstraszają potencjalnych włamywaczy. Dzięki aplikacji otrzymasz powiadomienie na swojego smartfona, za każdym razem gdy w domu pojawi się intruz.

Jeden scenariusz wiele możliwośći!
Dzięki ustalonym scenariuszom ciesz się czasem spędzonym z bliskimi, a TaHoma wyręczy Cię  w rutynowych i monotonnych czynnościach!
 
Co oznacza: scenariusz?
Scenariusz obejmuje określone wcześniej przez użytkownika stany/położenia wybranych urządzeń domowych. Np. scenariusz zapisany jako „Pobudka“ może o godzinie 7:00 odsłonić rolety, otworzyć okno dachowe, aby wpuścić do mieszkania świeże powietrze, a nawet uruchomić ekspres do kawy. Scenariusze mogą być aktywowane manualnie lub automatycznie. Istnieje również rodzaj scenariuszy, który może być uruchomiony tylko automatycznie w razie zaistnienia konkretnych czynników, np. aktywacja czujnika dymu podniesie wszystkie rolety, aby nie blokować drogi ucieczki. Wszystkie scenariusze ustala użytkownik.
 
Prostota w obsłudze
Niezwykle prosty i intuicyjny system pozwala na stworzenie 40 scenariuszy dla ponad 200 urządzeń domowych! Każdy scenariusz możesz dowolnie modyfikować i uruchamiać na życzenie lub w zaprogramowanych dniach i godzinach. Wszystko to za naciśnięciem przycisku w Twoim smartfonie, tablecie lub laptopie.
   

Głowica termostatyczna IO

Głowica termostatyczna może być używana jak tradycyjna głowica, ale w połączeniu z centralą TaHoma staje się urządzeniem SMART zdalnie sterowanym przez internet. Dzięki temu zapewnisz sobie komfort cieplny i ograniczysz zużycie energii grzewczej.

W aplikacji TaHoma stworzysz spersonalizowany program tygodniowy, w którym dostosujesz ogrzewanie w zależności od dnia, pokoju i godziny. Głowica, poprzez wykorzystanie innowacyjnych algorytmów "przewiduje", kiedy powinna rozpocząć proces grzania, by żądana temperatura została osiągnięta w wyznaczonym terminie. Spraw, aby ogrzewanie w domu dostosowało się do Twoje trybu życia, zapewniając Ci komfort cieplny na jaki zasługujesz, jednocześnie zmniejszając rachunki za ogrzewanie.

• Ergonomia: 2 mechaniczne przyciski (zmiana temp. +/-; parowanie; funkcje resetowania), wyświetlacz LCD (matryca 60 białych diod LED)
• Kompatybilność: natywnie M30x1,5; 3 adaptery: M28x1,5, RA, RAV
• Funkcje: blokowanie (tryb dziecko), wykrywanie otwartego okna
• Temperatura - pomiar:
- Zakres: -10°C do 50°C
- Dokładność: +/- 0,1°C
• Temperatura - zakres regulacji
- Zakres: 5°C do 26°C
- Wzrost: 0.5°C
• Powtarzalność pomiaru wilgotności: +/- 0,2%
• Częstotliwość radiowa: io-homecontrol® 868-870 MHz
• Zasilanie: bateryjne 2x AA - w zestawie
• Stopień zanieczyszczenia: Kategoria II
• Stopień ochrony: IP20
• Wymiary / waga: 87 x 55 x 48 mm / 160 g
• Temperatura pracy: od 5°C do 40°C

 

Dzięki współpracy z centralką Somfy TaHoma w ustawieniach zaworu termostatycznego jest możliwe utworzenie dwóch oddzielnych programów tygodniowych. Te programy są zapisywane w pamięci termostatu, dzięki czemu w przypadku zerwania połączenia internetowego aktywowany program będzie działał automatycznie.

Dodatkowe funkcje termostatu grzejnika Somfy jakie uzyskasz dzięki TaHoma

Terminarz TaHoma: Istnieje możliwość włączenia głowicy termostatycznej do Terminarz TaHoma. Wówczas możliwe będzie zapisanie w poszczególnych dniach typu polecenia dotyczącego temperatury lub trybu działania.

Dostępne są 4 tryby działania: W domu 21°C, noc 19°C, nieobecność 17°C, ochrona przeciw zamarzaniu 8°C (wartości fabryczne ustawione domyślnie).

Inne ustawienia:

Offset: Czujnik regulacji temperatury (domyślnie 0°C)

Min / Max: Umożliwia ustawienie temperatur granicznych w zaworze termostatycznym (domyślnie 5°C/26°C)

Tryb Dziecko: Zabezpieczenie przed dziećmi do blokowania zmiany temperatury na zaworze termostatycznym (domyślnie dezaktywowane).

Wykrywanie otwartego okna: Jeśli temperatura spadnie o więcej niż 2° C w ciągu 10 minut, bieżący tryb zatrzyma się i przełączy się w tryb otwartego okna = temperatura zadana 8° C. Zawór termostatyczny zostanie ponownie aktywowany, jeśli wykryje wzrost temperatury o 0,5° C w czasie krótszym niż 10 minut.

  

Instrukcja Somfy 1870508:

PDF Document

 

Zestaw zawiera:
 

 • Somfy 1870508 Głowica termostatyczna grzejnika io (6 szt.)
 • Adaptery
 • Wzornik i przewodnik do doboru adaptera
 • Baterie
 • Centralka sterująca inteligentnym domem TaHoma
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Gwarancja od autoryzowanego dealera

 

Dlaczego warto kupić napęd do bramy w sklepie XDOM Inteligentne Domy?

 • jesteśmy ekspertami w tematyce automatyki domowej – zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz pomoc przy doborze odpowiedniego rozwiązania dla każdego klienta,
 • dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi markami, jesteśmy w stanie zaoferować produkty najwyższej klasy urządzenia w bardzo atrakcyjnych cenach,
 • większość produktów, które są w naszej ofercie, może być już u Państwa na następny dzień,
 • nasi specjaliści pomogą państwu dobrać najlepszy asortyment, który w pełni zaspokoi państwa wymagania.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie