• Kategorie
  • Gardena 19066-32 smart robot koszący Sileno city 500 - zestaw (robot koszący, router)

Symbol: 19066-32

Gardena 19066-32 smart robot koszący Sileno city 500 - zestaw (robot koszący, router) dla ogrodów o powierzchni 500 m². Robot koszący do ogrodów miejskich

Brak towaru
6299.00 -19% 5099.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier 0
Poczta Polska 0
Dostępność 0 szt.
Waga 7.3 kg
EAN 4078500032773
Zostaw telefon

Gardena 19066-32 smart robot koszący Sileno city 500 - zestaw (robot koszący, router), do ogrodów o powierzchni 500

Robot koszący do ogrodów miejskich

Trawnik można pielęgnować w prosty sposób i bez wysiłku, nawet w niewielkich ogrodach miejskich. Dzięki systemowi SensorCut GARDENA smart SILENO city dokładnie i niezawodnie kosi trawnik, a pracuje tak cicho, że prawie go nie słychać. Po skończonej pracy automatycznie wraca do stacji ładującej. Użytkownik może się cieszyć wolnym czasem i idealnie przyciętym trawnikiem. Robot smart SILENO city sprawdza się na małych trawnikach o powierzchni do 500 m2. Bez problemu radzi sobie z pochyłościami do 25% oraz z wąskimi, ciasnymi przejściami. Obrotowe tylne koło zapewnia robotowi koszącemu większą zwrotność, dzięki czemu doskonale sprawdza się w niewielkich i wąskich ogrodach. W trakcie montażu asystent programowania przeprowadza użytkownika przez intuicyjne menu i samodzielnie opracowuje plan koszenia. Godziny koszenia można także ustawić za pomocą aplikacji smart, dostosowując je do godzin pracy smart sterownika nawadniania. Router smart Gateway zapewnia centralną sieć poprzez połączenie z routerem internetowym. Dzięki temu stanowi serce systemu smart, umożliwiające bezprzewodową komunikację między wszystkimi urządzeniami GARDENA smart system w ogrodzie oraz aplikacją GARDENA smart.
 
image

Robot koszący Gardena SILENOSileno city 500

Nowoczesny inteligentny robot koszący to alternatywa dla tradycyjnych kosiarek elektrycznych jak i spalinowych. Dzięki zastosowaniu w ogrodzie tak nowoczesnego rozwiązania zyskasz dla siebie więcej wolnego czasu. Już teraz możesz zapomnieć o koszeniu trawników. Ciesz się czasem, który możesz przeznaczyć na relaks w ogrodzie, pielęgnacją twojego trawnika zajmie się robot koszący GARDENA SILENO City 500. Najnowsze rozwiązania zastosowane w robotach koszących Gardena pozwalają na to aby same kosiły trawnik zgodnie ze wcześniej ustalonym harmonogramem. W chwili gdy bateria będzie rozładowana robot sam znajdzie stację bazową, w której naładuje swój akumulator. Roboty koszące Sileno są najcichszymi urządzeniami dostępnymi na rynku, zwykłe roboty w trakcie pracy potrafią emitować hałas o wartości 68 db(A), SILENO city i SILENO life są o połowę cichsze od urządzeń innych czołowych producentów, roboty te w trakcie pracy emitują zaledwie 58 db(A). Częste koszenie trawy sprawia, że twój trawnik będzie zawsze zielony i gęsty. Dzięki specjalnej konstrukcji robot ścina jedynie drobne końcówki trawy, które pozostają na ziemi zmieniając się w naturalny nawóz. Robot ten wyróżnia się niskim zużyciem energii – jedynie 4 kWh (Średni pobór energii przy maksymalnym wykorzystaniu) miesięcznie! Robot jest zabezpieczony przed kradzieżą za pomocą kodu PIN.

Decydując się na zakup autonomicznego robota koszącego SILENO wybierasz inteligentne urządzenie, w którym zastosowano z trwałą i niezawodną technologią, która działa bezproblemowo przy każdych warunkach, dając Ci więcej czasu na ważne rzeczy w życiu!

Opis i specyfikacja robota Gardena SILENO City 500

Robot koszący SILENO City 500 dedykowany jest