• Gardena 19066-32 smart robot koszący Sileno city 500 - zestaw (robot koszący, router)

Symbol: 19066-32

Gardena 19066-32 smart robot koszący Sileno city 500 - zestaw (robot koszący, router) dla ogrodów o powierzchni 500 m². Robot koszący do ogrodów miejskich

Brak towaru
6299.00 -19% 5099.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
5099
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4078500032773

Gardena 19066-32 smart robot koszący Sileno city 500 - zestaw (robot koszący, router), do ogrodów o powierzchni 500

Robot koszący do ogrodów miejskich

Trawnik można pielęgnować w prosty sposób i bez wysiłku, nawet w niewielkich ogrodach miejskich. Dzięki systemowi SensorCut GARDENA smart SILENO city dokładnie i niezawodnie kosi trawnik, a pracuje tak cicho, że prawie go nie słychać. Po skończonej pracy automatycznie wraca do stacji ładującej. Użytkownik może się cieszyć wolnym czasem i idealnie przyciętym trawnikiem. Robot smart SILENO city sprawdza się na małych trawnikach o powierzchni do 500 m2. Bez problemu radzi sobie z pochyłościami do 25% oraz z wąskimi, ciasnymi przejściami. Obrotowe tylne koło zapewnia robotowi koszącemu większą zwrotność, dzięki czemu doskonale sprawdza się w niewielkich i wąskich ogrodach. W trakcie montażu asystent programowania przeprowadza użytkownika przez intuicyjne menu i samodzielnie opracowuje plan koszenia. Godziny koszenia można także ustawić za pomocą aplikacji smart, dostosowując je do godzin pracy smart sterownika nawadniania. Router smart Gateway zapewnia centralną sieć poprzez połączenie z routerem internetowym. Dzięki temu stanowi serce systemu smart, umożliwiające bezprzewodową komunikację między wszystkimi urządzeniami GARDENA smart system w ogrodzie oraz aplikacją GARDENA smart.
 
image

Robot koszący Gardena SILENOSileno city 500

Nowoczesny inteligentny robot koszący to alternatywa dla tradycyjnych kosiarek elektrycznych jak i spalinowych. Dzięki zastosowaniu w ogrodzie tak nowoczesnego rozwiązania zyskasz dla siebie więcej wolnego czasu. Już teraz możesz zapomnieć o koszeniu trawników. Ciesz się czasem, który możesz przeznaczyć na relaks w ogrodzie, pielęgnacją twojego trawnika zajmie się robot koszący GARDENA SILENO City 500. Najnowsze rozwiązania zastosowane w robotach koszących Gardena pozwalają na to aby same kosiły trawnik zgodnie ze wcześniej ustalonym harmonogramem. W chwili gdy bateria będzie rozładowana robot sam znajdzie stację bazową, w której naładuje swój akumulator. Roboty koszące Sileno są najcichszymi urządzeniami dostępnymi na rynku, zwykłe roboty w trakcie pracy potrafią emitować hałas o wartości 68 db(A), SILENO city i SILENO life są o połowę cichsze od urządzeń innych czołowych producentów, roboty te w trakcie pracy emitują zaledwie 58 db(A). Częste koszenie trawy sprawia, że twój trawnik będzie zawsze zielony i gęsty. Dzięki specjalnej konstrukcji robot ścina jedynie drobne końcówki trawy, które pozostają na ziemi zmieniając się w naturalny nawóz. Robot ten wyróżnia się niskim zużyciem energii – jedynie 4 kWh (Średni pobór energii przy maksymalnym wykorzystaniu) miesięcznie! Robot jest zabezpieczony przed kradzieżą za pomocą kodu PIN.

Decydując się na zakup autonomicznego robota koszącego SILENO wybierasz inteligentne urządzenie, w którym zastosowano z trwałą i niezawodną technologią, która działa bezproblemowo przy każdych warunkach, dając Ci więcej czasu na ważne rzeczy w życiu!

Opis i specyfikacja robota Gardena SILENO City 500

Robot koszący SILENO City 500 dedykowany jest do ogrodów o powierzchni do 500 m². Automatyczna kosiarka waży zaledwie 7,3 kg. Ten kompaktowy i zwrotny robot koszący doskonale poradzi sobie z pochyłościami nawet do 35 procent, a także wąskimi korytarzami i przejściami. City 500 jest gotowy do pracy przy każdej pogodzie, a działa tak cicho, że prawie go nie słychać. Robot koszący Gardena City 500 nadaje się do każdego rodzaju ogrodu. Dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji robot poradzi sobie w każdym terenie.

 

W jaki sposób działa robot koszący Gardena SILENO City 500

Automatyczna kosiarka ścina trawę przy pomocy specjalnych noży umieszczonych na wirującej tarczy. Przy częstym koszeniu robot ścina jedynie końcówki trawy, które opadając na ziemie stają się naturalnym nawozem. Funkcja ta pozwala na uzyskanie wspaniałego gęstego trawnika, który stanie się wizytówką twojego ogrodu.

Twój robot koszący wie gdzie ma kosić. Robot nigdy nie utknie w zakamarku ogrodu, potrafi sam dojechać w każde miejsce. Dzięki zainstalowaniu w ziemi przewodowi możesz precyzyjnie wyznaczyć obszar koszenia. Robot będzie  do najdalszych zakątków ogrodu - również jeśli po drodze napotka na wąskie (60 cm) przejścia.

Robot  Gardena City 500 wyposażony jest w czujniki kolizyjne, dzięki nim robot koszący bez problemu omija przeszkody w ogrodzie. Robot jest całkowicie bezpieczny. w przypadku podniesienia urządzenia noże automatycznie zatrzymują się.

Jak zaprogramować robot koszący Gardena SILENO City 500

Programowanie robota Gardena SILENO City 500 jest intuicyjnie proste, w parę minut każdy bez problemu ustawi jego harmonogram pracy. Robot SILENO wyposażony jest w duży przejrzysty wyświetlacz. Zaprogramowanie robota możliwe jest również poprzez aplikację z dowolnego miejsca, dzięki GARDENA smart system. Robot samodzielnie podejmie pracę w ogrodzie po zakończeniu jego programowania.  Unikalną cechą modeli smart SILENO jest możliwość integracji z innymi urządzeniami GARDENA smart system, co pozwala dokładnie skoordynować współpracę robota z systemem nawadniania.

System kontroli i sterowania ogrodu GARDENA smar