• Kategorie
  • Somfy Connexoon - do sterowania oknami i tarasem

Symbol: 1811540

Connexoon oferuje możliwość zarządzania wybranymi grupami urządzeń w Twoim domu za pomocą smartfona lub tabletu - z dowolnego miejsca na świecie! Connexoon bramy i taras umożliwia sterowanie napędami żaluzji okiennych z dowolnego miejsca na świecie. Współpraca z czujnikiem temperatury umożliwia zarządzanie położeniem markizy i pergoli w zależności od temperatury

899.00 -10% 810.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier 0
Poczta Polska 0
Kurier (Płacę przy odbiorze) 34.95
Poczta Polska (Płacę przy odbiorze) 39.95
Dostępność 24 szt.
Waga 1.2 kg

Zamówienie telefoniczne: 789018013

Zostaw telefon

Connexoon to innowacja Somfy stanowiąca pierwszy krok w kierunku inteligentnego domu - oferuje możliwość zarządzania wybranymi grupami urządzeń z poziomu smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie.

image

Connexoon to 3 wyjątkowe aplikacje do sterowania różnymi typami urządzeń z poziomu smartfona: okna, taras i bramy.

image

Connexoon WINDOW

image


Użytkownik może zaprogramować scenariusze obecności lub nieobecności, aby móc spokojnie wyjechać z domu i mieć możliwość sprawdzenia stanu okien i drzwi z dowolnego miejsca na świecie. System connexoon window daje możliwość  programowania scenariuszy życiowych. Zapewnia spokój podczas wyjazdów i umożliwia sprawdzanie z dowolnego miejsca na świecie stanu okien, okiennic, rolet w Twoim domu.

podstawowe funkcje:

  • Uruchamianie zamykania rolet, włączanie alarmu itp. jednym naciśnięciem. Opcja ta gwarantuje ci spokojny wyjazd z domu.
  • Programowanie scenariuszy otwierania/zamykania rolet lub regulowanych żaluzji połączonych z czujnikami pogody, zegarem lub alarmem. Nikt nawet nie zauważy twojej nieobecności! Doskonała funkcja symulacji obecności domowników
  • Sprawdzanie jednym naciśnięciem, stanu twojego domu. Sprawdzisz zdalnie w telefonie w trakcie swojej nieobecności, czy okna i rolety są zamknięte. To łatwe!

 

image

image

Zarządzaj inteligentnie Swoim tarasem!

Coonexoon może współpracować z różnymi czujnikami Somfy dostępnymi w sklepie XDom.eu. współpraca z czujnikiem nasłonecznienia umożliwia automatyczne sterowanie położeniem markizy i pergoli w zależności od stopnia nasłonecznienia.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.