• Kategorie
  • System Yale ENTR Zestaw podstawowy

Symbol: 06-0001-0000-00-0011

Otwieraj drzwi za pomocą smartfona i uwolnij się od kluczy. Dzięki zamkowi ENTR™ możesz otwierać drzwi swojego domu lub biura w aplikacji na smartfona, przy użyciu kodu cyfrowego, linii papilarnych lub za pomocą pilota.

2260.73
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier 0
Poczta Polska 0
Kurier (Płacę przy odbiorze) 34.95
Poczta Polska (Płacę przy odbiorze) 39.95
Dostępność 2 szt.
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 789018013

Zostaw telefon

Otwieraj drzwi za pomocą smartfona i uwolnij się od kluczy. Dzięki zamkowi ENTR™ możesz otwierać drzwi swojego domu lub biura w aplikacji na smartfona, przy użyciu kodu cyfrowego, linii papilarnych lub za pomocą pilota.

image

image

Instalacja zamka nie wymaga jakiejkolwiek ingerencji w drzwi i okablowania, jest prosta i szybka a urządzenie jest całkowicie bezprzewodowe. Wystarczy istniejącą wkładkę cylindryczną zamka zastąpić wkładką Yale współpracującą z ENTR™ i można cieszyć się swobodą nie noszenia kluczy.

Niespowdziewana wizyta Twoich bliskich? Stoją pod drzwiami Twojego domu a ty wyjechałeś w delegację? Nie stresuj się. Wygeneruj w aplikacji na Twoim smartfonie klucz cyfrowy i prześlij go do jednego z Twoich bliskich a po chwili drzwi Twojego domu staną dla gości otworem!

 

Aplikacja ENTR

Dzięki aplikacji ENTR™ możesz sterować zamkiem za pomocą smartfona. Zainstaluj bezpłątną aplikację ENTR™ i zyskaj poczucie bezpieczeństwa i wygodę użytkowania. Otwieraj i zamykaj drzwi smarfonem, zarządzaj uprawnieniami innych uzytkowników, kontroluj stan zamka dzięki aplikacji.

 

Łatwa instalacja

Dzięki bezpiecznej technologii bezprzewodowej montaż komponentów nie wymaga kucia ścian i uszkadzania elementów wykończenia wnętrz bądź prowadzenia po ścianach nieestetycznych kabli.

Dodawanie akcesoriów

Zamek ENTR™ Yale można wyposażyć w dodatkowe akcesoria, dzięki którym dostosujesz urządzenie do Twoich potrzeb. Akcesoria łączą się z zamkiem bezprzewodowo i w prosty i szybki sposób można je sparować z zamkiem:

  • pilot bezprzewodowy (do 20 pilotów)
  • klawiatura - umożliwia sterowanie zamkiem za pomocą kodu cyfrowego (do 20 uzytkowników)
  • panel cyfrowy z wyświetlaczem i czytnikiem biometrycznym - umożliwia sterowanie zamkiem za pomocą kodu cyfrowego i linii papilarnych oraz ustawienie dostępu czasowego dla poszczególinych użytkowników (do 20 uzytkowników)
  • Ładowarka bezprzewodowa

Bezpłatna Licencja - korzystaj z aplikacji ENTR™ na smartfona bez dodatkowych opłat..

Instrukcja:

PDF Document

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.